БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії відзначили День Соборності і Свободи України

В Академії відзначили День Соборності і Свободи України

З нагоди Дня Соборності і Свободи України курсанти Національної академії Служби безпеки України вшанували пам'ять українських державотворців.

 

Для курсантів першого та другого курсів Академії було проведено тематичну лекцію. Викладач кафедри теорії та історії держави і права наголосив, що проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР – одна з найважливіших подій в історії національної  державності. Він розповів про передумови та підготовку документу, яким стверджувалось об’єднання двох тодішніх держав, що постали на уламках імперій, в єдину Українську державу. «22 січня 1919 року – це день втілення ідеї соборності, коли українці рішуче заявили про свою єдність. Він став героїчною сторінкою нашої історії. І сьогодні ця пам’ятна дата набуває особливої актуальності в умовах сучасних загроз територіальній цілісності і незалежності України», – додав лектор.

 

Напередодні державного свята першокурсники також відвідали Національний музей історії України, де переглянули експозицію "Україна 1917-1922 років" та ознайомились із документальними матеріалами Універсалів Української Центральної Ради, особистими речами та нагородами М. Грушевського, С. Петлюри та В. Винниченка.

 

Пам’ятаючи про визначний подвиг першого президента Української Народної Республіки Михайла Грушевського, який проголосив історичний універсал про самостійність України, майбутні офіцери поклали квіти до пам’ятника видатного діяча. Крім того, курсанти принесли квіти до меморіалу Героям Небесної Сотні, щоб вшанувати сучасних державотворців, які загинули у боротьбі за збереження суверенітету і єдності України. 

 

23/01/2017 15:50
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua