БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії відзначили День Конституції України

В Академії відзначили День Конституції України

24 червня 2015 року у Національній академії Служби безпеки України проведено круглий стіл «Конституційний процес в Україні: історія та сучасність» за участі науково-педагогічного складу та курсантів навчального закладу, присвячений 19-ій річниці прийняття Конституції України.

 

Відкриваючи захід, організатори наукового форуму – викладачі кафедри теорії та історії держави і права Академії – наголосили, що сьогодні Основний Закон переживає особливе випробування, що пов’язано із подіями 2014-15 років у нашій державі. За їхніми словами, зміни, яких зазнала нині чинна Конституція України, є лише початком нової сторінки конституційного процесу в Україні.

 

Активну участь в обговоренні взяли майбутні офіцери української спецслужби, які у своїх доповідях не лише дослідили історичний аспект становлення Конституції України, а й порушили актуальні питання конституційного процесу, серед яких порядок прийняття та внесення змін до документа, що має найвищу юридичну силу, діяльність Конституційної комісії, децентралізація влади тощо.

 

У рамках відзначення цього державного свята фахівці-конституціоналісти Академії також провели лекції для співробітників практичних підрозділів Служби безпеки України, під час яких роз’яснили суть проекту конституційних змін і нагадали про місце та значення Конституції як символу консолідації Українського народу.

 

Традиційним з нагоди річниці прийняття Конституції України є покладання квітів до монументів державних діячів. Цьогоріч офіцери і курсанти Академії разом зі співробітниками Центрального управління СБ України вшанували пам’ять та поклали квіти до пам’ятника Пилипа Орлика – політичного, державного і військового діяча, який вважається автором першої у світі конституції. 

26/06/2015 15:46
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua