БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії відзначили 202-у річницю від дня народження Тараса Шевченка

В Академії відзначили 202-у річницю від дня народження  Тараса Шевченка

Під час шевченківських днів в Національній академії Служби безпеки України відбувся літературно-музичний вечір «Український Рембрандт», присвячений мистецькій спадщині Великого Кобзаря.

 

На творчому заході за участі заступника директора Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України Сергія Гальченка, співробітників та вихованців Академії були представлені роботи видатного художника, що увійшли до скарбниці українського живопису. Від шевченкознавця та ведучих вечора молодь дізналася маловідомі факти із біографії славетного поета та митця, який став одним із символів України в очах світової спільноти. За рішенням ЮНЕСКО ювілей Шевченка відзначається у всіх державах, а на його честь споруджено найбільше пам’ятників у світі. «Майстер слова і пензля залишив українцям неоціненний скарб – свої вічно живі поезії і картини. Курсанти та студенти нашого навчального закладу шанують геніального Кобзаря, який сповнює патріотизмом різні покоління. Молодь захоплюється його творчістю, що надихає на перемоги і закликає до боротьби за вільну і незалежну Україну», – підкреслив перший проректор Академії Володимир Серіков.

 

З нагоди 202-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка курсанти декламували його твори та виконали пісню на вірш «Зоре моя вечірняя». Крім того, в Академії були організовані книжково-ілюстративні тематичні виставки «У живописі він був поетом, у поезії – живописцем».

 

Відзначаючи день народження національного пророка, вихованці НА СБУ також долучилися до Всеукраїнського відкритого уроку «Шевченко: поезія і революція», де відбулося обговорення значення митця під час революційних подій 2013-14 років в Україні.

 

12/03/2016 09:21
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua