БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії відкрили стели пам’яті Героїв СБУ – Олександра Хараберюша та Володимира Шкіри

В Академії відкрили стели пам’яті Героїв СБУ – Олександра Хараберюша та Володимира Шкіри

Напередодні Дня захисника України в Національній академії Служби безпеки України відбулось відкриття стел пам’яті полковника Олександра Хараберюша та підполковника Володимира Шкіри за участі рідних загиблих співробітників СБУ.

 

Звертаючись до курсантів, слухачів та родин загиблих співробітників ректор Академії Сергій Кудінов зауважив, що неможливо повернути наших бійців, але вшановувати їхні подвиги і світлу пам’ять, підтримувати і турбуватися про їхні родини – наш довічний обов’язок: «Скільки б не минуло часу після цих непоправних втрат, нам досі болить. Ми не забудемо. Ми будемо пам’ятати кожного. І ми зробимо все, щоб жертви наших Героїв не були даремними».

 

Відкриття пам’ятної стели на честь підполковника Володимира Шкіри відбулося в Навчально-науковому інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів СБУ, де офіцер також проходив навчання. На стелі викарбувані слова дружини Володимира: «Хочу, щоб Ви пам’ятали. Не можна забувати. Поки ми пам’ятаємо, він живе у ваших серцях».

 

 

Батько Володимир Васильович, який відкривав стелу, подякував керівництву Служби і колективу Академії за вшанування пам’яті його сина і побажав мирного неба над Україною: «Хочу, щоб ваші батьки ніколи не пережили такого горя, яке спіткало нас».

 

У цей день також урочисто відкрили пам’ятну стелу полковника Олександра Хараберюша в Навчально-науковому інституті контррозвідувальної діяльності, перший курс якого названо на честь легендарного контррозвідника. Офіцери та курсанти розділили цю хвилюючу мить із дружиною Алевтиною та донькою Веронікою.

 

Молодь надзвичайно цінує надану їм честь носити ім’я справжнього Героя, який ставив інтереси народу вище власних і цілковито віддавав себе справі захисту Батьківщини. «Нам здається, що його серце не просто билося в унісон з українським народом, воно задавало ритм родині, Службі, побратимам і всім справжнім патріотам України. І ми виправдаємо Вашу довіру і продовжимо справу нашого янгола-охоронця», – пообіцяли юнаки та дівчата.

 

«Я пишаюся, що такі діти з гордістю й повагою несуть ім’я полковника Хараберюша», – звернулася до курсантів його дружина.

 

 

Зустрічі з родинами Героїв завжди є зворушливими й особливо пам’ятними для вихованців Академії. А цей день стане для першокурсників надзвичайно винятковим, адже вони не лише поспілкувались з рідними Олександра Хараберюша й Володимира Шкіри, але й отримали з їхніх рук військові квитки – символічну посвяту в лави майбутніх співробітників Служби безпеки.

 

 

 

12/10/2018 11:41
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua