БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії відбувся випуск бакалаврів Інституту інформаційної безпеки

В Академії відбувся випуск бакалаврів Інституту інформаційної безпеки

2 липня 2015 року в Національній академії Служби безпеки України відбувся урочистий випуск студентів Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» за спеціальностями «Управління інформаційною безпекою» та «Організація захисту інформації з обмеженим доступом».

 

Із отриманням дипломів випускників привітав т.в.о. ректора Академії полковник Кудінов С.С., який підкреслив, що сьогодні нашій країні як ніколи  потрібні високопрофесійні спеціалісти із захисту інформаційної безпеки, від яких чекають самовідданості, ініціативи, креативних підходів, відповідальності та патріотизму, що сприятимуть ефективному веденню інформаційної боротьби «Нехай унікальна доля кожного із вас як маленький струмочок вливається у річку державної справи та творить могутній потік щасливого, гідного майбуття нашої держави», - наголосив керівник навчального закладу.

 

Під час урочистої церемонії також відбулося нагородження переможців та активних учасників наукових конкурсів, культурно-просвітницьких заходів, спортивних змагань із числа випускників, які зміцнювали авторитет і надбання відомчого вишу.

 

Від імені випускників виступила студентка Інна Бовсуновська, яка подякувала керівництву і науково-педагогічному складу за вагомий внесок у їх професійне становлення та високий рівень підготовки, наголосивши, що кожен із бакалаврів радий за свій свідомий вибір навчального закладу, адже «бути випускником Національної академії Служби безпеки України – це гордість».

 

 

02/07/2015 15:09
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua