БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії відбувся випуск бакалаврів інституту інформаційної безпеки

В Академії відбувся випуск бакалаврів інституту інформаційної безпеки

1 липня 2016 року в Національній академії Служби безпеки України відбувся урочистий випуск студентів Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» за спеціальностями «Управління інформаційною безпекою» та «Організація захисту інформації з обмеженим доступом».

 

Із отриманням дипломів випускників привітав ректор Академії полковник Кудінов С.С., який наголосив на важливості обраної ними спеціальності та гострій потребі держави у фахівцях із забезпечення інформаційної безпеки, адже інформаційна складова набуває дедалі більшої вагомості й стає одним із найважливіших елементів забезпечення національної безпеки.

 

Під час урочистої церемонії відбулося нагородження студентів – відмінників навчання, активних учасників та переможців наукових конкурсів, культурно-просвітницьких заходів і спортивних змагань.

 

 

Представники випускників та їхніх батьків подякували керівництву і науково-педагогічному складу навчального закладу за цікаве, змістовне, сповнене незабутніх вражень студентське життя та ґрунтовну фахову підготовку, отриману під час навчання. Вони запевнили, що випускники Інституту повною мірою використовуватимуть свої знання та навички задля надійного захисту національного інформаційного простору, з честю та гідністю будуть нести високе звання випускника Національної академії Служби безпеки України.

 

05/07/2016 09:42
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua