БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії відбувся ексклюзивний концерт Віктора Павліка

В Академії відбувся ексклюзивний концерт Віктора Павліка

З Новим роком та Різдвом Христовим колектив Національної академії Служби безпеки України ексклюзивним концертом привітав заслужений артист України Віктор Павлік.

 

За два дні до свого 50-річного ювілею український співак виступив на академічній сцені зі своїми відомими хітами, багато з яких вже стали класикою вітчизняної музики. Декілька пісень митець виконав під живий акомпанемент оркестру Академії.

 

«Віктор Павлік не зміг бути осторонь тих подій, що відбуваються в нашій країні. Разом зі своїми колегами та співробітниками нашого навчального закладу він займався реалізацією Меморандуму про співпрацю між Службою безпеки і вітчизняними артистами, які незважаючи на небезпеку, виступали з концертами для українських військових у районі проведення АТО. Віктор відчував, що ті мужні люди, які сьогодні захищають наші домівки і тримають українські рубежі, потребують доброго слова і підтримки», – наголосив т.в.о. ректора Національної академії СБУ Кудінов С.С.

 

Під час концерту свої композиції співак присвятив Українській державі та її воїнам, які сьогодні героїчно боронять Батьківщину, а також їх матерям, які виховали справжніх патріотів рідної землі.

 

Віктор Павлік подякував керівництву Академії за підтримку ініціатив українських артистів, а також пообіцяв проводити подібні творчі заходи у навчальному закладі щороку. 

 

29/12/2015 18:11
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua