БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії відбулися заходи із вшанування сімей співробітників СБУ, які загинули під час виконання службових обов’язків у районі проведення АТО

В Академії відбулися заходи із вшанування сімей співробітників СБУ, які загинули під час виконання службових обов’язків у районі проведення АТО

Родинам загиблих співробітників СБУ, Героїв України полковника Олександра Аніщенка та майора Руслана Лужевського вручили страхові поліси на 100 тисяч гривень та міжнародні сертифікати на безкоштовне медичне обстеження.

 

Доброчинна акція для родин співробітників СБУ реалізується в рамках соціальної програми «Сім’я солдата», учасникам якої надається гуманітарна допомога, що включає в себе комплекс медичних, страхових та юридичних послуг. Така благодійна діяльність спрямована, перш за все, на підвищення рівня соціальної захищеності сімей захисників України, які віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

 

Участь у заході взяли Голова СБУ Василь Грицак, президент благодійного фонду «Європейський міст», Народна артистка України Оксана Білозір та голова правління німецько-чесько-української асоціації «Euro-Bridge» Микола Рождественський.

 

Голова Служби безпеки України підкреслив, що подвиги Героїв України стали прикладом мужності і відданості Батьківщині. Звертаючись до Алли Аніщенко, Олени, Вадима та Богдана Лужевських, Василь Грицак наголосив, що їхні чоловіки і батьки були справжніми офіцерами й патріотами нашої держави.

 

    

 

Керівник спецслужби під час заходу також подякував благодійникам, волонтерам та вітчизняним артистам, які надають підтримку військовослужбовцям у районі проведення АТО. Особливу вдячність Василь Грицак висловив Оксані Білозір, яка безпосередньо брала участь у звільненні з полону українських військових, організовувала концерти для бійців на передовій, а нині виступила ініціатором благодійної допомоги родинам загиблих офіцерів спецслужби.

 

О. Білозір підкреслила, що співробітники Служби безпеки першими стали на захист Батьківщини і «живим щитом» зупинили навалу. «Найважливіше, що ми сьогодні робимо, це вшановуємо їхні сім’ї. Вони віддали найдорожче – своїх синів, чоловіків, батьків, і вони повинні відчувати наші співпереживання, нашу підтримку та розуміння», – зазначила Оксана Білозір.

 

Про увічнення пам’яті загиблих співробітників СБУ у відомчому виші розповів т.в.о. ректора Академії Сергій Кудінов. Гості заходу мали можливість ознайомитися із пам’ятними стендами Олександру Аніщенку та Руслану Лужевському, встановленими у курсантських підрозділах, що названі іменами Героїв. «Подвиги наших співробітників сьогодні є джерелом мотивації та натхнення для всього колективу навчального закладу. Ми вдячні їхнім родинам, які допомагають нам виховувати молодь. Адже молоде покоління – це майбутнє СБУ, яке буде продовжувати справу Героїв», – зазначив очільник Академії.  

 

Для вшанування подвигу всіх співвітчизників, які віддали життя за перемогу демократичних цінностей та Європейського вибору Українського народу, збереження незалежності та територіальної цілісності нашої держави, гості поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

 

  

 

 

03/12/2015 09:21
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua