БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

В Академії відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Європі колектив Національної академії Служби безпеки України привітав ветеранів Другої світової війни та вшанував пам’ять тих, хто загинув під час захисту української землі від окупантів.

 

Курсанти Академії відвідали домівки колишніх співробітників навчального закладу, які у воєнні роки самовіддано боролися з нацизмом.  Майбутні офіцери СБУ вручити фронтовикам подарунки від колективу Академії та подякували за їх значний внесок у перемогу і повернення миру на українську землю, важливість яких сьогодні, як ніколи, відчувається молодим поколінням.

 

Напередодні 71-ої річниці Перемоги над нацизмом вихованці Академії разом із офіцерами та ветеранами органів державної безпеки віддали шану і тим, хто ціною власного життя забезпечив майбутнє нашої країни. У хвилині мовчання курсанти схилили голови перед подвигом воїнів та поклали квіти біля могили Невідомого Солдата у парку Слави, а також до пам’ятника Івану Кожедубу, легендарному українському льотчику-винищувачу.

 

  

 

У ці пам’ятні травневі дні в навчальному закладі національної спецслужби провели концерт за участі колективів художньої самодіяльності міста Києва та талановитої академічної молоді. Тематика війни 1939-45 років у концертних номерах тісно перепліталася з сучасною війною України за незалежність і територіальну цілісність.

 

    

 

Своєрідним нагадуванням про невичерпну силу духу українського народу, його незламність і волю до перемоги стало проведення Спартакіади, присвяченої героїзму воїнів у Другій світовій війні. Майбутні захисники України продемонстрували свій високий рівень фізичної підготовки і довели, що вміють перемагати.

 

  

 

07/05/2016 19:53
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua