БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії відбулися урочистості з нагоди випуску офіцерів Служби безпеки України

В Академії відбулися урочистості з нагоди випуску офіцерів Служби безпеки України

19 червня 2015 року в Національній академії Служби безпеки України відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів про вищу освіту випускникам та присвоєння їм перших офіцерських звань.

 

У святковому заході взяли участь т.в.о. Голови СБУ Грицак В.С., заступник Голови СБУ Циганок В.А., керівництво підрозділів Центрального управління СБУ й Академії, а також родичі та друзі молодих офіцерів.

 

Цьогорічним випускникам, які здобули ступені бакалавра, магістра та освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, вперше вручено нові дипломи про вищу освіту та додатки до них європейського зразка, в яких зазначено інформацію українською й англійською мовами. Дизайн документів розроблено колективом Академії на виконання положень Закону України «Про вищу освіту», розпорядчих документів Міністерства освіти і науки України, Служби безпеки України.  

 

Із завершенням навчання випускників привітав керівник СБУ Василь Грицак: «Сьогодні Академія відпускає у професійне життя офіцерів Служби безпеки України, які продовжать свою військову службу у сильній та ефективній спецслужбі, де захищають демократичні цінності, права і свободи людини, публічно та прозоро руйнують корупцію, послідовно викорінюючи це злочинне явище на усіх рівнях. Молоді офіцери, сьогодні Ви виходите на шлях боротьби з агресором, озброєні не лише спеціальними знаннями і навичками, а й юнацькою амбітністю, рішучістю, патріотизмом».

 

У своєму виступі Василь Грицак наголосив на особливостях цьогорічного випуску: «Сьогодні поруч із п’ятикурсниками випускаються їх менші товариші – добровольці з 4 курсу, які достроково йдуть у практичні підрозділи СБУ. Вони зробили мужній та свідомий вибір, щоб уже завтра пліч-о-пліч зі співробітниками спецслужби забезпечувати безпеку нашої держави у нелегкі для українців часи випробувань і боротьби».

 

Під час заходу згадали і про співробітників Служби безпеки, які захищали Вітчизну і до останньої хвилини свого життя залишилися вірними Військовій присязі та Українському народові. Василь Грицак нагадав, що перший курс Академії носить ім’я Героя України Олександра Аніщенка, і повідомив, що майбутні першокурсники матимуть честь вчитися на курсі імені ще одного співробітника СБУ – Героя України Руслана Лужевського.  Пам'ять загиблих військовослужбовців СБУ присутні вшанували покладанням квітів до пам’ятника Героїв Небесної Сотні.

 

Із присвоєнням офіцерських зірок випускників також привітав т.в.о. ректора Кудінов С.С., який наголосив, що молодих юнаків та дівчат, які представляють різні області нашої держави, в тому числі східний регіон, де проводиться АТО, та тимчасово окуповану Автономну Республіку Крим, об’єднує спільна мета – бажання служити у єдиній і неподільній Україні. «Ще не приступивши до виконання своїх майбутніх посадових обов’язків, ви уже гостро відчуваєте необхідність захисту територіальної цілісності України та національної ідентичності українців, дієвої боротьби з агресором і забезпечення миру у нашій державі. Нехай офіцерська честь, військова доблесть та професіоналізм завжди будуть незмінними складовими вашої оперативно-службової діяльності», – підкреслив очільник навчального закладу.

 

У цей святковий день керівництво Служби безпеки України та Національної академії подякували батькам випускників за виховання і підтримку майбутнього спецслужби та вручили їм листи-подяки. Продовжуючи славні академічні традиції, на довгу згадку про себе лейтенанти посадили дерево у сквері випускників і виконали офіцерський вальс. На свято було запрошено клірика Михайлівського Золотоверхого собору  отця Феодосія, який благословив молодь у добру путь.

 

  

 

Завершилася церемонія випуску хвилюючим прощанням випускників із Бойовим Прапором Академії, що символізує початок їх дорослого життя у статусі офіцера Служби безпеки України. Молоді лейтенанти запевнили, що стануть гідним поповненням нової, професійної спецслужби, яка щодня ділом підтверджує своє благородне призначення.

 

 

19/06/2015 15:53
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua