БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії відбулися урочистості з нагоди 24-ої річниці Служби безпеки України

В Академії відбулися урочистості з нагоди 24-ої річниці Служби безпеки України

Під час заходу т.в.о. ректора Сергій Кудінов передав колективу навчального закладу вітання Голови СБУ Василя Грицака, який поздоровив  увесь особовий склад спецслужби з професійним святом та наголосив, що дорожить кожним співробітником Служби безпеки України. «Кадровий потенціал національної спецслужби – це високопрофесійні фахівці, справжні патріоти України, для яких захист її інтересів є покликом долі, а служіння її народу – головною метою життя», – зазначено у вітальному листі Голови СБУ. Керівник СБУ також підкреслив важливість завдань, які стоять перед українською спецслужбою, значення її роботи для усієї держави у нинішній непростий час.

 

Очільник Академії нагадав співробітникам та вихованцям відомчого вишу, що Служба безпеки однією з перших прийняла бій та зазнала тяжких втрат на передовій: «Ми вшановуємо пам'ять Героїв та з честю продовжуємо їх справу». За його словами, колектив Академії бере активну участь у реалізації тих завдань, які сьогодні виконує СБУ на сході України. Так, офіцери Національної академії пліч-о-пліч із колегами з оперативних підрозділів забезпечують безпеку нашої держави в районі проведення АТО. Також вже два роки поспіль найбільш підготовлені курсанти Академії достроково йдуть у практичні підрозділи СБУ, щоб за покликом серця приступити до захисту державної безпеки нашої країни. 

 

Діяльність колективу навчального закладу отримала високу оцінку не лише ректорату Академії, а й керівництва Служби безпеки України. Так, під час урочистостей відбулося нагородження кращих співробітників та вихованців вишу, які отримали відомчі та академічні відзнаки.

 

Крім того, т.в.о. ректора Сергій Кудінов вручив кубки і медалі кращим спортсменам Національної академії, які стали переможцями турнірів з кросфіту та міні-футболу, приурочених до 24-ої річниці Служби безпеки України.

 

    

 

Колектив відомчого навчального закладу з професійним святом також привітав Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України, який подарував співробітникам і вихованцям незабутній концерт та подякував за захист національної безпеки. «Є люди, які покликані берегти безпеку людей і держави. Це всі ви – ті, хто навчається, хто вчить і служить, хто захищає кожного громадянина нашої країни. Ми вдячні вам, адже ми разом з вами творимо велику історію нашої незалежної України», – зазначила представниця Ансамблю. 

 

  

25/03/2016 12:50
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua