БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії відбулися пам’ятні заходи до Дня пам’яті та примирення

В Академії відбулися пам’ятні заходи до Дня пам’яті та примирення

До Дня пам’яті та примирення і з нагоди 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі вихованці Національної академії Служби безпеки України відвідали ветеранів та вшанували пам'ять загиблих учасників Другої світової війни.

 

Молодь привітала учасників найстрашнішої війни ХХ століття — колишніх співробітників Академії Олександра Васильовича Іванкова та Климентія Євгеновича Гальського.  Курсанти та слухачі навчального закладу вручили подарунки і подякували ветеранам за їх одвічний подвиг і внесок у Перемогу. Вихованці запевнили, що будуть гідними захисниками України.

 

Курсанти Академії також відвідали історичні місця та музеї, присвячені подіям Другої світової війни. Зокрема, для молодших курсів проведені екскурсії до музею-діорами визволення Києва «Лютізький плацдарм» та Національного музею історії України у Другій світовій війні. Викладач Академії — доктор історичних наук Світлана Лясковська показала молоді систему оборонних споруд, створених у тридцяті роки ХХ століття для оборони Києва, лісових підземних ДОТів та «невидимих комунікацій».

 

  

 

Пам'ятаючи про оборонців української землі, полеглих у роки Другої світової війни, майбутні офіцери СБУ принесли квіти у Парк Вічної слави на могилу Невідомого солдата, щоб віддати шану загиблим.

 

Напередодні пам'ятних днів колектив художньої самодіяльності Академії також підготував виставу-концерт за п’єсою Олексія Коломійця «Планета сподівань». У цій постановці про війну курсанти донесли до глядачів головну ідею твору щодо взаємності і спадковості поколінь та безсмертності героїчного духу українського народу. 

 

 

 

08/05/2017 17:18
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua