БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії відбулася Спартакіада, присвячена 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

В Академії відбулася Спартакіада, присвячена 73-ій річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Національна академія Служби безпеки України традиційно провела щорічне спортивне свято з нагоди Дня перемоги. У Спартакіаді-2018 взяли участь близько 100 курсантів та студентів навчального закладу.

 

Привітав спортивну молодь Академії перший проректор Олександр Фармагей, який наголосив, що майбутні офіцери СБУ, як ніхто, повинні знати і пам’ятати історію нашої держави, яку вони присягнули захищати від будь-яких тоталітарних режимів і тероризму. «У Другій світовій війні загинуло близько 70 мільйонів людей. Ціна нашої перемоги – близько 8 мільйонів українців, яких забрала війна. І вшанування їх пам’яті – наш моральний обов’язок і справа честі», – підкреслив перший проректор.

 

Він також побажав кожному спортсмену отримати задоволення від участі у змаганнях та перемоги, насамперед, над собою.

 

Молодь змагалася в командних та індивідуальних заліках із десяти видів спорту, зокрема, легкої атлетики, силового двоборства, вуличної гімнастики (street workout), настільного тенісу, волейболу, перетягування канату, шахів тощо.

 

 

 

Призові місця серед жіночих команд вибороли курсантки 2 та 3 курсів, а перше місце здобули дівчата із 1 курсу.

 

Серед чоловіків почесні «бронзу» та «срібло» змагань завоювали курсанти 2 та 1 курсів. Переможцями чоловічих змагань стали представники 5 курсу Навчально-наукового інституту контррозвідувальної діяльності.

 

Студенти Інституту інформаційної безпеки під час виступів на Спартакіаді також показали високий рівень фізичної підготовки та посіли лідируючі позиції у командному заліку з настільного тенісу серед дівчат, у волейболі, а також в індивідуальному заліку з воркауту серед чоловіків.   

 

 

04/05/2018 11:57
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua