БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії студенти склали Військову присягу

В Академії студенти склали Військову присягу

У Національній академії СБУ Військову присягу на вірність Українському народові склали 69 студентів, які пройшли навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

 

Протягом двох років представники Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки НА СБУ та Національного університету фізичного виховання і спорту України опановували військові спеціальності, пов’язані із захистом інформації, організацією та веденням психологічної й інформаційної боротьби, в тому числі в кібернетичному просторі. Отримані знання із базових та спеціальних військових дисциплін вони успішно відпрацювали на навчальній базі Академії під час практичних занять із військової топографії, вогневої, інженерної та тактичної підготовки.

 

 «У найскладніший для нашої держави час ці юнаки та дівчата зробили свідомий і сповнений відваги вибір на користь служіння Батьківщині», – наголосив т.в.о. ректора полковник Кудінов С.С., вітаючи майбутніх офіцерів. Він закликав їх дотримуватися настанов Присяги, сумлінно захищати власну державу й непохитно стояти на сторожі її свободи і незалежності.

 

На урочистій церемонії студентів також привітали їх рідні. Матір одного із молодих військовослужбовців, яка приїхала з Луганської області, подарувала Академії книгу про історію і культуру Луганського краю на знак єдності і неподільності України.

 

 

29/07/2015 11:00
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua