БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії спортивними перемогами відзначили 72-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

В Академії спортивними перемогами відзначили 72-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися спортивні змагання серед співробітників Національної академії СБУ та членів їх сімей під назвою «Мама, тато, я – спортивна родина!». 

 

Участь у сімейних спортивних змаганнях взяли понад 130 дорослих та дітей. До складу журі увійшли співробітники кафедри спеціальної фізичної та бойової підготовки, а також відомі українські спортсмени – срібний призер Олімпійських ігор з боротьби вільної Валерій Андрійцев та чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая.

 

Привітав учасників змагань ректор Сергій Кудінов, який наголосив на важливості проведення таких сімейних заходів з нагоди відзначення визначних пам’ятних дат та державних свят українського суспільства: «Ці спортивні змагання об’єднують наші родини. Разом із дітьми, за якими майбутнє нашої держави, ми співаємо Гімн України, підіймаємо синьо-жовтий прапор і пишаємося нашими Героями – минулого та сучасності».

 

Команди учасників змагалися у п’яти естафетах на силу, спритність, витривалість, швидкість, рівновагу тощо. Крім того, були проведені турніри з шахів, настільного тенісу, баскетболу.

 

  

 

 

Для сімей співробітників також була організована екскурсія у тирі та залі історії української спецслужби.

 

Переможці та призери спортивних змагань отримали медалі та нагороди від Валерія Андрійцева та Георгія Зантарая. А усіх учасників пригощали козацьким кулішем. 

 

    

  

 

З нагоди пам'ятних днів в Академії також відбулася легкоатлетична Спартакіада серед вихованців навчального закладу.

 

 

10/05/2017 12:32
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua