БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії розпочато прийом документів кандидатів на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

В Академії розпочато прийом документів кандидатів на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

Національна академія Служби безпеки України розпочала прийом документів кандидатів на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу за військово-обліковими спеціальностями «Організація психологічної боротьби», «Організація та ведення інформаційної боротьби», «Захист від інформаційно-психологічного впливу», «Організація та ведення інформаційної боротьби в кібернетичному просторі», «Захист інформації. Організація режиму секретності, секретного діловодства та архівна справа».

 

Конкурсний відбір здійснюється серед студентів 2-х курсів (денної форми навчання) ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації, які здобувають освітній ступінь бакалавра, з 25 травня по 31 липня 2015 року.

 

До конкурсного відбору допускаються студенти, яким на 1 вересня 2015 року не виповнилося 25 років, та які за результатами військово-лікарняної комісії районних (обласних) військкоматів визнані придатними до навчання на кафедрі підготовки офіцерів запасу за зазначеними військово-обліковими спеціальностями. Відбіркова комісія працює за адресою м. Київ, вул. Трутенка 22.

 

З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланнями:

 

http://www.academy.ssu.gov.ua/ua/actual/V-Akadem-rozpochato-priyom-dokumentv-kandidatv-na-navchannya-za-programoyu-pdgotovki-ofcerv-zapasu.htm

 

http://www.academy.ssu.gov.ua/ua/prepear/Pdgotovka-za-programoyu-ofcerv-zapasu.htm

 

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до відбіркової комісії за телефонами (044) 527-74-16, (044) 527-74-12.

28/05/2015 12:36
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua