БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії провели захід, присвячений пам'яті Героя Небесної сотні Віктора Швеця

В Академії провели захід, присвячений пам'яті Героя Небесної сотні Віктора Швеця

На запрошення керівництва Національної академії СБУ, навчальний заклад відвідала засновниця громадської організації «Об’єднання родин «Небесної Сотні» Тамара Швець – вдова Героя України Віктора Швеця, який загинув 19 лютого 2014 року на Майдані Незалежності під час Революції Гідності.

 

Тамара Василівна вже неодноразово брала участь у заходах Академії СБУ. Цього разу вдова Героя Небесної сотні охоче поспілкувалася з курсантами першого курсу, для більшості з яких трагічні події на Майдані стали вирішальними у виборі майбутньої професії – захисника України.

 

Під час зустрічі вихованці Академії дізналися маловідомі факти із життєвого та службового шляху українського патріота Віктора Швеця, який був старшим  мічманом на  атомному  підводному човні Північного  флоту  СРСР та семиразовим чемпіоном  Військово-­збройних  сил Радянського  Союзу з академічної  греблі. Демонструючи родинні світлини, Тамара Швець пригадала як разом із чоловіком вони ходили на Віче, приносили теплий одяг та їжу для учасників акцій протесту, а також поділилася важкими спогадами про останній день його життя. 18 лютого, почувши про розстріли молоді, Віктор негайно вирушив на Майдан, де об 11-ій годині вечора отримав два смертельних кульових поранення.

 

Пам'ять Віктора Швеця вихованці навчального закладу вшанували хвилиною мовчання та авторськими віршами, присвяченими Героям Революції Гідності. 

15/12/2015 16:40
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua