БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії провели турнір з боротьби самбо пам’яті полковника СБУ Сергія Замкового

В Академії провели турнір з боротьби самбо пам’яті  полковника СБУ  Сергія Замкового

На змагання з боротьби самбо, присвячені пам’яті Сергія Замкового – колишнього керівника кафедри спеціальної фізичної та бойової підготовки НА СБУ, завітали рідні, друзі, колеги та учні спортсмена, чемпіони світу та Олімпійських ігор.

 

На церемонії відкриття перший проректор вишу Олександр Фармагей розповів про основні здобутки та величезний вклад у розвиток Академії Сергія Замкового, майстра спорту з самбо та дзюдо, володаря чорного пояса з джиу-джитсу, професійного тренера.

 

За 13 років роботи заступником та завідувачем кафедри спеціальної фізичної та бойової підготовки саме він розвинув в Академії бойове самбо, рукопашний бій та бойове мистецтво «Спас». Його вихованці неодноразово виборювали першість на чемпіонатах України й Києва. «Підготовка спортсменів-патріотів була справою його життя. Він залишив по собі наступників, які прививають любов до спорту прийдешнім поколінням і пам’ятають три основні принципи свого Вчителя – повага до противника, самовіддача в досягненні мети та непохитна віра в себе», – наголосив перший проректор.

 

Спортсмени змагалися в особистій першості у шести вагових категоріях. За результатами боїв суддівська колегія визначила команди-переможці – І місце посіли курсанти другого курсу, ІІ місце – курсанти третього курсу, а «бронзу» турніру здобули студенти Інституту інформаційної безпеки.

 

Нагороди вручали почесні гості – тренер Сергія Замкового, заслужений майстер спорту СРСР з самбо, дзюдо, вільної та класичної боротьби – Петро Карамалак, головний тренер національної збірної України, віце-президент федерації САМБО України – Олександр Наухатько, майстри спорту міжнародного класу – Анастасія Матросова, Олексій Задніпряний та інші видатні спортсмени.

 

На змаганнях була присутня й донька Сергія Замкового – Наталія Ворожбит, відомий драматург, автор сценарію фільму-бестселлеру «Кіборги». Вона привітала молодих чемпіонів та подякувала керівництву закладу й кафедрі спеціальної фізичної та бойової підготовки за проведення турніру: «Більшу частину життя мій батько присвятив вихованню академічної молоді, і мені надзвичайно приємно, що його ім’я тут шанують і пам’ятають».

 

  

19/02/2018 18:49
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua