БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії провели мітинг-реквієм та молебень за Героями Небесної Сотні

В Академії провели мітинг-реквієм та молебень  за Героями Небесної Сотні

У День Героїв Небесної Сотні в Національній академії Служби безпеки України пройшов мітинг-реквієм та творчий вечір «У їхніх серцях жила Україна». Пам'ять учасників Революції Гідності також вшанували спільною молитвою за загиблими у каплиці Архистратига Михаїла, що знаходиться на території навчального закладу.

 

Участь у загальноакадемічних заходах взяли матір загиблого співробітника СБУ та заступника сотника Третьої Сотні Самооборони Майдану Зоя Галущенко, перший заступник Голови Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України протоієрей Тарас Мельник, співробітники та вихованці Академії.

 

Перший проректор НА СБУ Олександр Фармагей передав учасникам мітингу-реквієму звернення Голови СБУ з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, в якому зазначено: «20 лютого – день увічнення національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави. Герої не вмирають! Їхні мужні серця продовжують битися у грудях тих, хто сьогодні боронить східні кордони нашої держави».

 

Олександр Фармагей також підкреслив, що після Революції Гідності Майдан став не просто центром столиці, а її серцем і душею. «Майдан об'єднав мільйони українців із різних куточків нашої держави, які показали наше прагнення до волі, незалежності, свободи та європейського поступу», - зазначив він.

 

Про події 18-20 лютого 2014 року розповіла Зоя Галущенко, яка також наголосила, що українська земля у всі часи славилася мужніми патріотами: «Небесна Сотня не з’явилася випадково. Вона виросла на славі наших пращурів – звитяжних козацьких ватажків, великих світочів літератури, науки, мистецтва, які завжди засвідчували світові, що ми – народ талановитий, працьовитий, гідний».

 

Отець Тарас Мельник теж нагадав молоді Академії трагічні і доленосні події п’ятирічної давнини, коли Михайлівський храм став прихистком для мітингувальників, місцем, де проводилися операції пораненим і куди приносили перших убитих із Небесної Сотні: «Це те, чого століттями не бачила ні Україна, ні Європа, ні церква. Світ не розумів, що відбувається, але для українців Майдан став останньою надією».

 

  

 

Офіцери, молодь та гості Академії поклали квіти до пам’ятника Героїв Небесної Сотні та у хвилині мовчання пом’янули загиблих на передовій Революції Гідності та АТО.

 

Також з нагоди пам’ятного дня в Інституті інформаційної безпеки провели вечір-реквієм «У їхніх серцях жила Україна», який підготували студенти та співробітники Академії. Молодь декламувала зворушливі вірші про героїзм учасників Майдану, про їхню жертовність і героїзм, віру у світле майбутнє нашої держави. На знак вдячності за сина-Героя, студенти вручили квіти Зої Галущенко.

 

 

21/02/2019 19:26
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua