БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії проведено творчі заходи, присвячені борцям за незалежність України

В Академії проведено творчі заходи, присвячені борцям за незалежність України

Напередодні Дня Гідності та Свободи в Академії Служби безпеки України провели творчий вечір-реквієм «Осінь, яка нас змінила», присвячений пам’яті Героїв Революції Гідності за участі матері загиблого співробітника СБУ, активіста Майдану Андрія Галущенка (Ендрю) та народного артиста України Павла Дворського.

 

Перший проректор Академії Володимир Серіков у вітальному слові підкреслив, що Академія СБУ готує патріотів та захисників своєї держави і вже давно стала осередком вшанування пам’яті загиблих Героїв, допомоги їхнім сім’ям.

 

До курсантів звернулася мати Героя Зоя Галущенко, яка висловила сподівання, що майбутні офіцери української спецслужби зможуть захистити надбання, які своєю кров’ю, своїм життям здобули за ці 25 років незалежності наші сучасники і цілі століття здобували наші діти-прадіди. Вона зачитала молоді власну поезію, написану під час подій на Майдані, та розповіла про боротьбу Ендрю за Україну, яку він продовжував до свого останнього подиху: «Коли говорила йому, може хай уже інші повоюють, Андрій казав: «Поки в Україні не настане мир, поки ми не зробимо її такою, якою прагнемо, я по-іншому вже жити не можу».

 

Під час реквієму звучали поетичні та прозові твори про Героїв, що стали символами Революції Гідності, зворушливі спогади учасників Майдану, які доповнювали відеокадри трагічних подій 2013-14 років. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Героїв.

 

На творчому вечорі народний артист України Павло Дворський також виконав пісню-посвяту «Ангели Майдану», написану ним та його колегою-поетом у лютому 2014-го.

 

  

19/11/2016 12:30
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua