БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії проведено круглий стіл з нагоди річниці Перемоги над нацизмом

В Академії проведено круглий стіл з нагоди річниці Перемоги над нацизмом

13 травня 2015 року в Національній академії Служби безпеки України проведено круглий стіл, присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом.

 

Участь у заході взяли представники Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-45 рр.», співробітники Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України, науковці, викладачі, студенти та курсанти Академії.

 
З доповіддю про внесок України у Перемогу над нацизмом та діяльність радянських органів державної безпеки у роки Другої світової війни виступив співробітник Академії, доктор історичних наук, професор Даниленко В.М. Ґрунтуючись на розсекречених матеріалах Галузевого державного архіву СБУ, дослідник розповів маловідомі факти війни 1939-45 років та наголосив, що на проблеми минулого необхідно дивитися з погляду української суверенної держави.
 

Завідувач сектору Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-45 років, кандидат історичних наук Ругаль В.П. представив учасникам круглого столу інформацію щодо демографії військових втрат українців у Другій світовій війні та роботи музею, спрямовану на відновлення імен загиблих воїнів. Він підкреслив, що війна не закінчується доти, доки не похований останній солдат.

 

Особливу увагу присутніх викликав виступ старшого наукового співробітника музею Даценко С.Ф., присвячений епістолярній спадщині воїнів-українців у роки Другої світової війни.

 

До наукової дискусії долучилися і курсанти Академії, які презентували повідомлення про відомі військові операції – битву за Дніпро та оборону Севастополя, протиборство радянських спецслужб з німецько-фашистськими загарбниками, а також акцентували увагу на ролі жінки у Другій світовій війні, розкриваючи звитяжний подвиг українських захисниць, яким довелося боронити рідну землю зі зброєю у руках.

      

15/05/2015 10:08
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua