БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії привітали співробітників навчального закладу – учасників бойових дій на території інших держав

В Академії привітали співробітників навчального закладу – учасників бойових дій на території інших держав

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав на урочистому зібранні колектив Академії привітав воїнів-інтернаціоналістів зі святом.

 

Керівник навчального закладу розпочав захід із оголошення вітальної адреси Голови СБУ Василя Грицака, який наголосив на героїзмі та звитязі воїнів, котрі пройшли крізь Афганістан, Ірак, Югославію та з початку російської агресії першими піднялися на захист своєї Батьківщини.

 

Ректор Сергій Кудінов від себе зазначив, що у навчальному закладі сьогодні працюють і проходять службу тринадцять учасників бойових дій на території інших держав. «Вони не лише виконують свої обов’язки, а й беруть активну участь у вихованні молодого покоління офіцерів української спецслужби, передають свій бойовий професійний досвід. Вони є для нас прикладом для наслідування», – підкреслив він.

 

Зі святом учасників бойових дій привітав голова Ради ветеранів-військовослужбовців Академії полковник у відставці Олександр Войтюк, який наголосив, що через горнило афганської війни пройшли більше 150 тисяч українців. «Нічим не зміряти глибину афганської трагедії, фізичних і психологічних навантажень та потрясінь, що спіткали наших воїнів. Було тяжко але ми вистояли і гідно виконали свій військовий обов’язок, продемонстрували вірність Присязі», – зазначив голова Ради, учасник бойових дій в ДРА.

 

Під час урочистостей присутні також згадали у хвилині мовчання воїнів-інтернаціоналістів, які загинули у боях на території інших держав, а також Героїв-афганців, які віддали життя за збереження незалежності України на Донбасі.

 

У цей пам’ятний день учасників бойових дій та увесь колектив Академії також привітав концертом друг навчального закладу – автор-виконавець, заслужений артист України Альберт Салтиков, який сам є учасником бойових дій. Він виконав більше десяти пісень, більшість із яких були присвячені героїзму українських військових у афганській війні та районі проведення АТО. Артист побажав академічній молоді берегти офіцерську честь, сумлінно виконувати військовий обов’язок та у будь-якій ситуації залишатися людьми. 

 

  

15/02/2017 11:09
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua