БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії презентовано літературний альманах «З Батьківщиною в серці» із поезією рідних Героїв СБУ

В Академії презентовано літературний альманах «З Батьківщиною в серці» із поезією рідних Героїв СБУ

У Національній академії Служби безпеки України відбулася презентація прозово-поетичної збірки «З Батьківщиною в серці» за участі родин загиблих співробітників СБУ та письменниці Галини Тарасюк.

 

Захід відбувся напередодні четвертої річниці загибелі Героїв України полковника Олександра Аніщенка та майора Руслана Лужевського і був присвячений мужнім захисникам нашої держави.

«Дякую за Ваших синів, чоловіків і батьків, безстрашних воїнів, які з Батьківщиною в серці стали справжнім українським щитом», – звернувся до родичів ректор Сергій Кудінов.

 

В основі художньо-публіцистичного альманаху – твори переможців однойменного відкритого літературного конкурсу, заснованого в 2017 році. До книги увійшли понад сто поетичних і прозових робіт студентів та курсантів НА СБУ, співробітників і членів їх сімей, а також вихованців Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Унікальності та особливої значимості художній збірці додали поезії рідних та друзів Героїв СБУ, які віддали життя під час проведення АТО.

 

Керівник НА СБУ вручив дорогим гостям Академії перші примірники альманаху та висловив сподівання, що такі творчі зустрічі стануть новою традицією великої академічної сім'ї.

 

Під час заходу родичі Героїв та молодь Академії декламували проникливі вірші. Зокрема, з уст матері позаштатного співробітника Служби безпеки України «Ендрю» Зої Галущенко та матері дружини полковника Андрія Кузьменка Олени Сидоренко лунали власні вірші зі збірки, які до сліз зворушили присутніх.

 

 

Також переможці конкурсу – представники курсів, названих на честь Героїв СБУ, – зачитали твори про полковника Олександра Аніщенка, майора Руслана Лужевського, старшого прапорщика Марка Шпака та інших співробітників СБУ, які стали для них прикладом відваги, патріотизму та військової честі.

 

Щирі слова захоплення й вдячності на адресу авторів збірки «З Батьківщиною в серці» висловила її рецензент – заслужений працівник культури України, кавалер ордена Княгині Ольги, лауреат державних та міжнародних літературних премій Галина Тарасюк. Вона наголосила, що в Академії СБУ твориться нова українська патріотична література.

 

Почесні гості разом із офіцерами Академії у цей день також вшанували пам'ять усіх співробітників СБУ, які загинули за останні чотири роки у районі проведення АТО, поклавши під звуки дзвону квіти до пам’ятного знаку, встановленого на території навчального закладу на їхню честь.

05/05/2018 11:04
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua