БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії подякували учасникам бойових дій на території інших держав

В Академії подякували учасникам бойових дій  на території інших держав

У День вшанування воїнів-інтернаціоналістів та 31-у річницю виведення військ з Афганістану колектив Національної академії СБУ подякував усім, хто за межами Батьківщини виконував військовий обов’язок.

 

Співробітників навчального закладу – учасників бойових дій на території інших держав на урочистому зібранні привітав проректор (по роботі з особовим складом) Віктор Макаренко: «Українські воїни відомі в багатьох куточках світу. Своєю хоробрістю, професіоналізмом, надійністю та благородством вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця. Мені надзвичайно приємно, що молодь Академії має можливість навчатися і переймати досвід у справжніх героїв».

 

Курсанти вручили квіти учасникам бойових дій та висловили слова вдячності за їхній героїзм і самопожертву, які не мають терміну давності.

 

Сьогодні в Академії працюють та проходять військову службу десять воїнів-інтернаціоналістів, які беруть участь в освітніх та виховних заходах із молоддю.

 

Напередодні пам’ятної дати із курсантами зустрівся учасник бойових дій в Демократичній Республіці Афганістан Олександр Войтюк, нагороджений орденом Червоної Зірки. Він розповів майбутнім офіцерам про завдання, які виконував в ДРА, зокрема, про контррозвідувальні операції з викриття та знешкодження розвідувальних агентур, а також попередження диверсійних і терористичних актів проти військових.

 

Більш детально про боротьбу українських військових у миротворчих місіях молодь дізналася під час ознайомлення з експозицією «На чужих війнах» у Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

 

День вшанування воїнів-інтернаціоналістів – не лише день вдячності живим учасникам бойових дій, а й вшанування пам’яті загиблих героїв. Молодь Академії поклала квіти до меморіалу воїнам-афганцям та хвилиною мовчання віддала шану тим, хто поліг смертю хоробрих, залишаючись вірним військовій присязі.

 

17/02/2020 16:56
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua