БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії обрали переможців І туру Фестивалю «Таланти твої, СБУ»

В Академії обрали переможців І туру Фестивалю «Таланти твої, СБУ»

У Національній академії Служби безпеки України підбили підсумки та обрали переможців І туру Фестивалю самодіяльної художньої творчості «Таланти твої, СБУ» серед співробітників та їх дітей, курсантів і студентів вишу. Церемонія нагородження відбулася в перший день весни за участі керівництва НА СБУ та членів журі.

 

Ректор Сергій Кудінов зазначив, що загалом у 5 номінаціях конкурсу змагалося близько 70 виконавців. Зокрема, учасники «Талантів» продемонстрували майстерність у танці, неперевершений вокал, віртуозну гру не лише на популярних музичних інструментах, таких як, фортепіано чи гітара, але й на баяні, акордеоні, бандурі. Вразили журі проникливі авторські композиції та вірші про незалежну Україну, її Героїв.

 

  

 

Справжньою перлиною Фестивалю стала номінація «Художня творчість», у якій конкурсанти показали неповторні роботи з рукоділля та художньої різьби, малюнки й фотографії.

 

 

 

У рамках першого туру «Талантів» був проведений і окремий фотоконкурс «АТО. Погляд із середини». Роботи, представлені офіцерами-учасниками антитерористичної операції на сході нашої країни, висвітлюють правду про війну очима її очевидців, закарбовану на фотосвітлинах.

 

«Особливо приємно, що активну участь у конкурсі взяли діти наших співробітників, які стали переможцями у багатьох номінаціях», – керівник вишу.

 

Найважчу справу – визначати кращих з кращих – було доручено незалежному журі. До його складу увійшли представники Академії, експерти та провідні діячі в галузі культури і мистецтв. Зокрема, під час церемонії нагородження заслужений діяч України, представник Київського хореографічного училища Сергій Швець та завідувач кафедри інструментально-виконавської майстерності Київського Університету ім. Б.Грінченка Олександр Плохотнюк відзначили різноманітність і професійність у підготовці номерів та творчий підхід кожного з конкурсантів: «Ми вражені тим, наскільки гармонійно в НА СБУ – військовому виші, поєднується інтелектуальний, фізичний та естетичний розвиток молоді, талантам якої може позаздрити будь-який колектив».

 

За результатами журі у ІІ турі Фестивалю Академію СБУ представлятимуть переможці номінацій та кращі художні роботи.

 

  

02/03/2018 15:40
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua