БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії обговорили стратегічні комунікації в умовах АТО

В Академії обговорили стратегічні комунікації в умовах АТО

У Національній академії Служби безпеки України відбулася VІI Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених, студентів та курсантів «Комунікативні стратегії інформаційного суспільства: лінгвістика, право, інформаційна безпека».

 

Співорганізаторами конференції, яка вже всьоме проходить у навчальному закладі вітчизняної спецслужби, є Міністерство освіти і науки України та Національна академія Національної гвардії України.

 

В обговоренні проблем комунікативних стратегій інформаційного суспільства взяли участь співробітники практичних підрозділів Служби безпеки України та представники п’ятнадцяти ВНЗ сектору безпеки.

 

Вітаючи молодих науковців, т.в.о. ректора Національної академії СБУ Сергій Кудінов наголосив, що саме завдяки соціальним комунікаціям на міжнародному рівні Україна отримала можливість захистити свій державний суверенітет та територіальну цілісність. «Одним із прикладів ефективного застосування стратегічних комунікацій є реалізація Службою безпеки України унікальної програми «На тебе чекають вдома». Так, СБУ налагоджено діалог між українськими правоохоронними органами, судом та громадянами нашої держави, які добровільно відмовилися від участі в терористичних організаціях «ДНР/ЛНР». Ця програма є одним із засобів примирення, повернення на підконтрольну Україні територію людей, які не брали участі у вчиненні тяжких злочинів та мають щире бажання виправити власні помилки чесною працею на благо нашої держави», – підкреслив очільник Академії.

 

Про інші проекти Служби безпеки, спрямовані на відновлення діалогу з місцевим населенням, яке знаходиться на окупованій терористами території, та комунікативну взаємодію із українськими правоохоронними органами також розповіла заступник керівника одного із профільних департаментів СБУ Юлія Лапутіна.

 

  

 

Під час панельних дискусій студенти та курсанти військових вишів не лише презентували свої наукові дослідження щодо стратегічних комунікацій сектору безпеки та оборони в умовах АТО, а також отримали цінну інформацію від практиків, які сьогодні займаються їх розробкою й впровадженням на державному рівні.

 

  

07/04/2016 17:24
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua