БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії обговорили проблемні питання діяльності СБУ в умовах нового антикорупційного законодавства України

В Академії обговорили проблемні питання діяльності СБУ в умовах нового антикорупційного законодавства України

З метою аналізу й удосконалення нового антикорупційного законодавства України та вироблення шляхів вирішення проблемних питань діяльності СБУ у зв’язку з оптимізацією повноважень спецслужби 18 травня 2015 року в Академії проведено відомчу науково-практичну конференцію «Місце та роль Служби безпеки України в загальнодержавній системі запобігання та протидії корупції».

 

Участь у заході взяли представники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, Головного слідчого управління та 9 регіональних органів СБ України, науковці НА СБ України, Інституту підготовки юридичних кадрів СБ України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого й Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБ України.

 

Під час роботи конференції співробітники практичних підрозділів та вчені Академії підкреслили, що в умовах сьогодення корупція є однією із найактуальніших загроз національній безпеці України. Фахівці відзначили, що спецслужби іноземних держав використовують корупційні схеми для забезпечення діяльності диверсійно-підривних груп в Україні. 

19/05/2015 09:57
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua