БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії обговорили актуальні проблеми інформаційної безпеки держави

В Академії обговорили актуальні проблеми інформаційної безпеки держави

19 березня 2015 року Національною академією СБ України спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України та Науково-дослідним інститутом інформатики і права НАПрН України проведено VІ Науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави».

 

Цьогоріч науковий захід викликав величезний інтерес вітчизняних науковців. Участь у роботі конференції взяли практичні співробітники, фахівці та вчені з 6 міністерств і відомств, органів державної влади, 30 наукових установ, вищих навчальних закладів та громадських організацій.

 

Організатори наукового форуму привітали учасників, підкресливши, що конференція вже стала своєрідним експертним майданчиком, на якому відбувається обмін думками та генеруються нові ідеї щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні та захисту її інформаційного простору.

 

Під час роботи конференції обговорювалися питання державної політики у сфері інформаційної безпеки, актуальні загрози інформаційній безпеці України в умовах зовнішньої агресії, захисту і обробки інформації та питання правового регулювання інформаційної сфери. Традиційно проводилася секція для молодих вчених.

 

У перерві учасники наукового заходу вшанували загиблих під час Революції Гідності, поклавши квіти до пам’ятного знака на алеї Героїв Небесної Сотні.

 

За результатами конференції видано збірник, який умістив більше 100 тез доповідей її учасників.

 

  

20/03/2015 20:31
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua