БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії керівники Офісу безпеки НАТО та СБУ відкрили цикл навчальних курсів для співробітників української спецслужби з реформування служб безпеки

В Академії керівники Офісу безпеки НАТО та СБУ відкрили цикл навчальних курсів для співробітників української спецслужби з реформування служб безпеки

Керівники Офісу безпеки НАТО та Служби безпеки України урочисто відкрили цикл навчальних курсів для співробітників української спецслужби з реформування служб безпеки, організованих Міжнародним секретаріатом НАТО у Національній академії Служби безпеки України.

 

Участь у заході взяли представники делегації Офісу НАТО, експерт Уряду Великої Британії з питань права та безпекових інституцій, співробітники практичних підрозділів СБУ, співробітники та вихованці Академії.

 

«На сьогодні реформа Служби безпеки України та перетворення її на спеціальну службу європейського зразка є одним із найважливіших завдань розвитку сектору безпеки і оборони України. І ці навчальні курси дозволять наблизити цей процес», – наголосив заступник Голови СБУ Михайло Глуговський. Він розповів іноземним партнерам про вжиті українською спецслужбою заходи з підвищення ефективності її діяльності в умовах війни на сході України, а також про перейнятий досвід спеціальних служб країн – членів НАТО.

 

Важливу увагу на заході приділили сучасним методикам закордонних партнерів з підготовки співробітників СБУ, які вже успішно впроваджені в Національній академії СБУ. Ректор навчального закладу Сергій Кудінов зауважив, що використання досвіду іноземних колег дозволяє Академії постійно підвищувати рівень професійної підготовки співробітників СБУ.

 

Директор Офісу безпеки НАТО Тодд Браун детально розповів учасникам заходу про Комплексний пакет допомоги для України, підписаний під час саміту НАТО у Варшаві. «Ми особливо цінуємо партнерство з Україною і нам приємно, що ми можемо зробити внесок у процес реформування СБУ. Ці курси, що спрямовані на допомогу СБУ, краще адаптувати до нових викликів і загроз державній безпеці, з якими сьогодні стикаються безпекові установи різних країн», – підкреслив керівник Офісу безпеки НАТО.

 

Тодд Браун також високо оцінив роботу Служби безпеки України у підготовці Концепції реформування СБУ та Національної академії, яка відіграє важливу роль у впровадженні реформ у реальність. «Цей процес перетворення СБУ на сучасну спецслужбу триває на фоні війни на східному кордоні України. Ваші зусилля, ваша робота і патріотизм вражають та викликають нашу повагу», – сказав Тодд Браун.

 

Цикл навчальних курсів НАТО спеціально створений для співробітників СБУ та стосуватиметься таких тем як удосконалення законодавства у сфері безпеки і оборони України, демократичний контроль СБУ та комунікація з громадськістю, протидія економічним злочинам та корупції, взаємодія з українськими правоохоронними органами та міжнародними партнерами, управління персоналом. Заняття проводитимуть кращі іноземні експерти у цих сферах.

28/09/2016 17:59
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua