БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ вшанували українських Героїв

В Академії СБУ вшанували українських Героїв

У День Героїв колектив Національної академії СБУ разом із керівництвом Служби безпеки України та родичами Небесної Сотні вшанував пам'ять тих, хто віддав життя у боротьбі за незалежність нашої держави.

 

Участь у церемонії також взяли представники Громадської ради при СБУ, керівники ГО «Об’єднання родин Небесної Сотні» та «Родина Героїв Небесної Сотні», активісти Майдану та громадські діячі, студенти провідних українських вишів.

 

«Сьогодні ми згадуємо імена всіх українських Героїв – Героїв Небесної Сотні, Революції Гідності, учасників АТО, волонтерів, капеланів, добровольців… Усіх тих, хто серцем та душею щоденними справами бореться за Україну. Ми схиляємо голови перед батьками і рідними лицарів Світла. З-поміж них є і наші колеги – співробітники СБУ, які віддали життя слідом за Героями Небесної Сотні», – зазначив Василь Грицак, відкриваючи захід.

 

Пам'ять Героїв, які творили історію Української держави, учасники заходу вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до одного із перших пам’ятників Небесній Сотні, який до річниці трагічних подій на Майдані встановлено у Національній академії СБУ.

 

  

 

У рамках заходу також відбулася зустріч студентів і курсантів із родинами загиблих активістів Революції Гідності. Вони розповіли молоді маловідомі історії із життя Героїв, яких вже немає в живих, але які назавжди залишаться у серцях співвітчизників.

 

Слова вдячності тим, хто загинув в ім’я України, висловили студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія» та курсанти Національної академії Служби безпеки України. Вони наголосили, що такі заходи єднають небайдужих і кожен із присутніх повинен докласти максимум зусиль для продовження справи Героїв, щоб їхні жертви не була марними, а їх висока мета – могутня і незалежна Україна – стала реальністю.

 

На завершення Голова Служби безпеки України відзначив відомчими нагородами керівників громадських організацій Тамару Швець і Ігоря Гурика, членів родин загиблих учасників Революції Гідності, а також активістів Майдану, які сьогодні роблять вагомий внесок у розбудову Української держави. 

 

23/05/2016 19:07
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua