БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії СБУ вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

В Академії СБУ вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у навчальному закладі відзначили співробітників Академії, які мужньо боролися з нищівною радіацією у 1986 році.

 

«Ми вдячні вам за самовідданість і героїзм, який ви проявили у цій страшній війні з невидимим ворогом – радіацією. Ваш подвиг непідвладний часу, він досі є зразковим прикладом безкорисного служіння українському народу, на якому виховується сучасне молоде покоління захисників України», – наголосив проректор Академії полковник Гуськов І.І. на урочистостях, вітаючи ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

 

Один із них – співробітник навчального закладу Віктор Молчанов на зустрічі із курсантами розповів не лише про завдання, які виконував у чорнобильській зоні, а й про фатальні наслідки опромінення його колег, які ціною власного життя стали на заваді поширення техногенної катастрофи.

 

Напередодні Дня вшанування ліквідаторів вихованці Академії також відвідали Національний музей «Чорнобиль», де ознайомилися з унікальною музейною колекцією документів, фотографій, засобів радіаційного та хімічного захисту, які демонструють глобальні масштаби чорнобильської трагедії.

 

16/12/2015 12:28
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua