БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії СБУ вперше відбулася олімпіада з української мови для абітурієнтів

В Академії СБУ вперше відбулася олімпіада з української мови для абітурієнтів

У Національній академії СБУ вперше провели Всеукраїнську олімпіаду для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

 

Участь у конкурсі взяли абітурієнти, які вивчаються органами та підрозділами СБУ як кандидати на вступ до Академії за спеціальністю «Державна безпека». Олімпіада складалася із двох турів – дистанційного й очного. 50 бажаючих взяли участь у першому турі, який передбачав написання творчого есе на патріотичну тематику. Понад 20 абітурієнтів з усіх куточків України набрали більше 75 % від максимального бала та отримали виклик на очний тур до столиці.

 

Привітав учасників Олімпіади перший проректор НА СБУ Олександр Фармагей, який розповів про умови туру та переваги для переможців, котрі отримають додаткові бали до конкурсного бала під час вступу до Академії. На цьому етапі конкурсу абітурієнти проходили перевірку на знання норм сучасної української літературної мови, синонімії, паронімії та фразеології.

 

Оцінювали відповіді та виявляли обдарованих вступників викладачі кафедри українського ділового мовлення. За їх підрахунками шість учасників Олімпіади із Київської, Волинської, Житомирської та Чернігівської областей набрали понад 90% від максимального результату та отримають при вступі додаткові бали до сертифіката ЗНО з української мови та літератури. 

 

 

21/06/2017 11:48
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua