БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ вперше відбулася міжвузівська конференція з питань сучасної філології

В Академії СБУ вперше відбулася міжвузівська конференція з питань сучасної філології

У форумі взяли участь радник з питань державної безпеки Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) Моріс Гріпон, експерти-мовознавці і молоді науковці із сімнадцяти провідних закладів вищої освіти нашої держави.

 

Під час відкриття заходу ректор Академії СБУ Сергій Кудінов підкреслив, що знання рідної та іноземних мов сприяють пізнанню світу і всебічному розвитку. «Розмаїття мов є найціннішою світовою, європейською та вітчизняною спадщиною, що віддзеркалює філософію міжкультурної взаємодії. Іншомовна комунікативна компетентність, як оперативна, так і правова, становить основу професіоналізму майбутнього співробітника спецслужби», – наголосив Сергій Кудінов.

 

Науково-практичний захід був зосереджений на актуальних проблемах загального теоретичного мовознавства та питаннях перекладу. Представники профільних закладів освіти поділися власним досвідом та методиками у викладанні іноземних мов, а також розглянули особливості відтворення культурно-мовної спадщини.

 

 

У своєму виступі Моріс Гріпон підтвердив виняткове значення мови у вимірі міжкультурної комунікації. «Рідна мова – унікальне спільне надбання народу, яке ніби живий організм потребує захисту та можливостей для розвитку. І водночас вивчення іноземної мови – це міст, який об’єднує світи».

 

Під час роботи шести секцій форуму особлива увага була присвячена текстам засобів масової інформації як інструменту формування суспільної думки, комунікативним стратегіям та іноземному досвіду у підготовці фахівців у сфері безпеки і оборони.

 

01/03/2019 18:55
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua