БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ відзначили найзнаковіші державні свята

В Академії СБУ відзначили найзнаковіші державні свята

У Національній академії Служби безпеки України відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 29-ої річниці Незалежності.

Ректор вишу Сергій Кудінов розпочав свій виступ із вітальної адреси Голови СБУ Івана Баканова, у якій наголошено на важливому обов’язку Служби безпеки – оберігати, попереджувати загрози та дбати про безпеку держави та кожного громадянина.

 

«День Незалежності – це момент істини, коли кожен із нас особливо усвідомлює, що несе відповідальність за свою країну. Ми знаємо, як захищати державу, відвойовувати свої міста та шанувати пам'ять Героїв, які віддали своє життя за Батьківщину», – зазначив у зверненні керівник спецслужби.

 

В Академії СБУ поклали квіти до пам`ятного знаку Героям Небесної Сотні та вшанували хвилиною мовчання синів і доньок, які творили націю, боролися за державність та загинули, захищаючи рідну землю від ворога.

 

Сергій Кудінов подякував колективу за високоякісну роботу та надійність у складний для України та всього світу час. За сумлінну багаторічну службу він відзначив кращих співробітників Академії та вручив чергові військові звання. «Ми продовжуємо виконувати нашу основну місію – навчати й виховувати молоде покоління патріотів, які захищатимуть незалежність і територіальну цілісність нашої держави», – підкреслив ректор.

 

  

 

Також День Прапора та річниця Незалежності стали першими святами, які відзначили в нових умовах і новому статусі курсантів вступники 2020 року. 23 серпня на навчально-тренувальній базі «Зелена діброва» під виконання Державного Гімну України відбулось урочисте підняття синьо-жовтого стягу – символу самобутності, непереможності та волі українського народу. У цей день молодь також отримала свої перші курсантські погони. 

 

  

26/08/2020 09:08
◄ Повернутись