БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ відкрили стелу пам’яті Героя Андрія Галущенка на роковини його загибелі

В Академії СБУ відкрили стелу пам’яті Героя Андрія Галущенка  на роковини його загибелі

 

У річницю загибелі позаштатного співробітника Служби безпеки України Андрія Галущенка, відомого під позивним Ендрю, в Навчально-науковому інституті інформаційної безпеки Національної академії СБ України відкрили стелу пам’яті Героя.

 

У цей день перед церемонією відкриття офіцери, курсанти та студенти Академії приїхали на батьківщину Андрія Галущенка, в село Кожанка Київської області, де провели у рідній школі Ендрю урок пам’яті і мужності та разом із його родиною й бойовими побратимами поклали квіти на його могилу.

 

  

 

У церемонії відкриття стели взяли участь мати, дружина та донька Героя, керівництво, співробітники і студенти 2-го курсу імені Андрія Галущенка.

 

Зі вступним словом до присутніх звернувся ректор НА СБ України Сергій Кудінов, який наголосив, що Ендрю за покликом серця поїхав у район проведення АТО захищати Україну від агресора. «Ендрю боровся, бо ніколи не втрачав віру в Україну, відчував відповідальність за родину та її майбутнє. І для нас велика честь, що він був одним із співробітників Служби безпеки України», – підкреслив керівник Академії СБУ.

 

Нікого не залишили байдужими виступи матері, дружини й дочки Героя, які зі сльозами на очах розповідали про Ендрю та дякували колективу Служби та Академії за вшанування та увічнення його подвигу. «Я знаю, що син мій загинув за те, щоб Україна відбулася. І я вірю, що Україна буде вічно», – наголосила мати Героя Зоя Андріївна.

 

Після демонстрації фільму про життєвий шлях Ендрю й хвилини мовчання рідні Андрія Галущенка разом із керівництвом Академії відкрили стелу пам’яті, а студенти поклали до неї квіти й запалили лампадку. Ця стела розташована саме в тій аудиторії, де навчається курс імені Героя. Студент Олексій Христенко запевнив родину Галущенків, що молодь навчального закладу завжди матиме життєвий шлях Ендрю за взірець самовідданого служіння Батьківщині та докладе всіх зусиль, аби своїми справами й навчанням бути гідними його славного імені.

 

  

 

Зворушлива церемонія завершилася прочитаними студенткою Євгенією Коломієць проникливими словами вірша Зої Галущенко «Плине кача…», які пролунали як материнський реквієм за загиблими героями Революції Гідності та воїнами АТО.

02/09/2016 21:31
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua