БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ відбувся випуск молодих лейтенантів української спецслужби

В Академії СБУ відбувся випуск молодих лейтенантів української спецслужби

У Національній академії Служби безпеки України відбувся випуск молодих лейтенантів курсу імені Героя України полковника СБУ Олександра Аніщенка.

 

У заходах взяли участь заступник Голови СБУ Вадим Поярков, керівництво та співробітники Академії, батьки випускників, а також родина загиблого Героя Олександра Аніщенка. Свято навчального закладу розділили й почесні гості – перший ректор Володимир Сідак та член Наглядової ради НА СБУ Анатолій Бєляєв.

 

Цей курс став першим із десяти навчальних підрозділів Академії, названих на честь загиблих співробітників СБУ.

 

«Протягом навчання ви отримали гарну юридичну базу, спеціальні знання і навички для забезпечення державної безпеки, володієте іноземними мовами та маєте зразковий фізичний і військовий вишкіл. Вірю, що весь цей потужний арсенал ви спрямуєте на захист нашої країни», – зауважив у своєму виступі Вадим Поярков.

 

  

 

За зразкове навчання дев’ятеро лейтенантів отримали дипломи з відзнакою. Серед випускників 2019 року – володарі академічних стипендій Президента України та Михайла Грушевського, лауреати всеукраїнських олімпіад з перської й англійської мов, кримінального права, призери столичних спортивних чемпіонатів, учасники вистави-реквієму «Війна без строку…».

 

Батько Героя Григорій Аніщенко також привітав юнаків та дівчат: «Олександра немає з нами, але справа його жива. Сьогодні ви стали офіцерами Служби безпеки України. Бажаю вам із честю виконувати свої обов’язки. Адже саме вам будувати процвітаючу Україну».

 

До випускників під час вручення військових звань також звернувся ректор Національної академії СБУ Сергій Кудінов. Він наголосив, що у 2014 році вони прийняли мужнє рішення, розуміючи, яку небезпеку може таїти цей крок: «У вас попереду цікаве, сповнене несподіванок і викликів, доросле професійне життя. Тож, будьте обережними, але рішучими. Бережіть честь офіцера! Будьте гідними своїх батьків, вчителів, Героїв та України!».

 

Від імені випускників старшина курсу подякував усім тим, хто протягом п’яти років готував їх до оперативної роботи в практичних підрозділах: «Ми виправдаємо всі зусилля та надії наших викладачів, курсових офіцерів і керівництво Академії. Ми не підведемо!».

 

На завершення заходу офіцери виконали вальс, посадили дерево у сквері випускників та попрощалися із Бойовим Прапором Національної академії СБУ.

 

 

 

 

 

21/06/2019 19:18
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua