БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії СБУ відбулося ювілейне свято Дня перекладача

В Академії СБУ відбулося ювілейне свято Дня перекладача

Десятий рік поспіль Національна академія Служби безпеки України проводить урочистий концерт із нагоди Міжнародного дня перекладача, який об’єднує колектив закладу, колишніх співробітників центру мовної підготовки й випускників різних років.

 

На відкритті заходу проректор Сергій Фальченко зазначив, що в умовах сьогодення кваліфікована іншомовна підготовка співробітників СБУ є невід’ємною складовою успішного виконання завдань, покладених на Службу. «Мені приємно чути схвальні відгуки керівників практичних підрозділів національної спецслужби про наших випускників, котрі впевнено застосовують знання іноземних мов на оперативній ниві в органах і підрозділах СБУ», – наголосив проректор.

 

 

Щороку Міжнародний день перекладача проходить під девізом, який відображає суть програми святкування і спрямований на розвиток міжкультурної спільноти. «Переклад: сприяння розвитку культурного спадку в часи змін», – кредо перекладачів у 2018 році.

 

Насичена концертна програма, яку підготували курсанти І-V курсів, не залишила байдужим жодного глядача. Майбутні офіцери продемонстрували яскраві театралізовані виступи з піснями, танцями й влучними жартами. Цей день став своєрідною посвятою для першокурсників та «лебединою піснею» для представників п’ятого курсу, які востаннє святкували його на академічній сцені.

 

З нагоди Року французької мови в Україні та Дня перекладача керівництво навчального закладу відзначило вихованців за кращий переклад поетичних і прозових творів. Також були нагороджені автори власних поезій, написаних французькою, англійською й німецькою мовами.

 

05/11/2018 17:26
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua