БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ відбулося складання Військової присяги офіцерами запасу

В Академії СБУ відбулося складання Військової присяги офіцерами запасу

Близько півсотні юнаків та дівчат завершили проходження військової підготовки в Національної академії Служби безпеки України та склали Військову присягу на вірність Українському народові.

 

Урочистості відбулися на навчально-тренувальній базі Академії, де протягом останнього місяця молодь проходила завершальний етап підготовки та відпрацьовувала на практиці здобуті вміння і навички.

 

Протягом двох років студенти Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки та Національного університету фізичного виховання і спорту України опановували військово-облікові спеціальності, пов’язані із веденням інформаційної боротьби в кібернетичному просторі, захистом інформації, організацією режиму секретності, секретного діловодства та архівною справою. 

 

 

Випускників, які поповнили лави військовослужбовців України та незабаром отримають звання «молодший лейтенант запасу», привітали перший проректор (з навчальної роботи) Олександр Фармагей, проректор (з соціально-економічних питань) Іван Дівітаєв, офіцери й викладачі Академії, батьки та друзі. 

 

«Присяга ділить ваше життя на «до» і «після». Сьогодні ви присягаєте перед країною, зобов’язуючись її захищати, але обов’язок мотивує нас робити свою роботу добре, натомість любов дає нам сили робити її найкраще. Впевнений, що після цього дня, незалежно від професії, яку ви оберете, вами завжди буде керувати любов до України, до рідної землі, до нашого народу. Ваші знання, патріотизм, наполегливість завжди будуть користуватися попитом у нашій країні», – наголосив Олександр Фармагей.

 

 

 

До молоді від імені батьків звернулася мати випускниці Анна Іванівна Токарчук, яка побажала юним військовим світлої дороги, мирного неба та вірних друзів на шляху: «Ви – наша гордість і наше майбутнє!».

 

  

 

Під час заходу хвилиною мовчання вшанували і пам'ять воїнів, які загинули на сході України, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

 

Для батьків та друзів випускники організували творчий захід, на якому виконали патріотичні вірші та пісні, хореографічні номери. Почесною гостею урочистостей стала волонтер АТО та співачка Людмила Чернецька.

 

 

Нагадаємо, що підготовка офіцерів запасу в Національній академії Служби безпеки України здійснюється за п’ятьма військово-обліковими спеціальностями з 2012 року.

31/07/2018 13:20
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua