БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії СБУ відбулась зустріч курсантів з експертами Консультативної місії ЄС в Україні

В Академії СБУ відбулась зустріч курсантів з експертами Консультативної місії ЄС в Україні

Курсанти Національної академії СБУ в ході відкритого діалогу розглянули ключові питання співпраці Служби безпеки України з Консультативною місією Європейського Союзу та перспективи реформування сектору безпеки в найближчому майбутньому.

 

Семінар англійською мовою для молоді провели представники КМЄС в Україні – експерти зі Швеції та Норвегії – радник з питань прав людини та меншин Ула Кварнстром, радник з питань внутрішньої безпеки Ларс-Арне Ерікссон та старший радник з питань контртерористичної роботи Бйорн Торе Салтвік.

 

Відповідно до умов стратегічного партнерства мета Консультативної місії ЄС в Україні полягає в підтримці органів державної влади у впровадженні реформи сектору цивільної безпеки через надання професійних рекомендацій та організації практичних заходів.

 

Ула Кварнстром, зокрема, акцентував увагу на такому важливому елементі забезпечення законності та захисту прав людини як «кругообіг довіри», що ґрунтується на трьох взаємопов’язаних аспектах: права людини ‒ довіра ‒ ефективність.

 

Водночас Бйорн Торе Салтвік представив проект «Integrity training project», основна мета якого – допомогти Службі безпеки України боротися з корупцією та зміцнити ефективність управління. «Доброчесність – первинна якість співробітника спецслужби», – наголосив консультант. Проект стартує в березні цього року та передбачає проведення фахових тренінгів у шести регіональних підрозділах Служби та Центральному Апараті СБУ.

 

Радник з питань внутрішньої безпеки Ларс-Арне Ерікссон у зверненні до курсантів Академії зазначив: «Ви потрібні Україні та Європейському Союзу, адже саме ви формуєте наше спільне «завтра». Ми віримо у вашу спроможність вдосконалити та вивести СБУ на новий рівень, в іншому випадку – нас би тут не було».

 

Під час цікавої дискусії майбутні офіцери розповіли, якою вони бачать Службу безпеки України через 15-20 років та наголосили, що мають сильну мотивацію, щоб зробити її однією із найпотужніших спецслужб світу.

 

 

07/03/2018 16:24
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua