БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ розпочато набір 2019 року на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

В Академії СБУ розпочато набір 2019 року на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

До 20 травня Національна академія Служби безпеки України приймає заяви чи рапорти від громадян України, які виявили бажання проходити військову підготовку у виші.

 

Із 2012 року НА СБУ здійснює підготовку офіцерів запасу. Наразі 30% випускників проходять службу в органах і підрозділах СБУ, Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших військових формуваннях.

 

Пройти військову підготовку в Академії СБУ можуть:

- громадяни, які постійно проживають на території України, мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра за спеціальністю (напрямом), що відповідає військово-обліковій спеціальності та придатні до військової служби за станом здоров’я і морально-діловими якостями;

- військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, приймаються для проходження військової підготовки з урахуванням вимог, встановлених положеннями про проходження військової служби громадянами у військових формуваннях, утворених відповідно до законодавства України.

 

Після подачі заяв, документів та успішного проходження медичного огляду громадяни допускаються до участі в конкурсному відборі, який включає:

  • оцінку рівня успішності навчання;
  • професійний психологічний відбір;
  • оцінку засвоєння програми допризовної підготовки;
  • оцінку рівня фізичної підготовленості.

Громадяни, які мають досвід бойових дій, участі в миротворчих операціях, АТО/ООС, зараховуються для проходження військової підготовки в Академії поза конкурсом.

 

В Академії здійснюється військова підготовка за чотирма військово-обліковими спеціальностями: «Захист від інформаційно-психологічного впливу», «Організація та ведення інформаційної боротьби», «Організація та ведення інформаційної боротьби в кібернетичному просторі», «Організація психологічної боротьби».

 

Навчання відбувається за рахунок коштів фізичних осіб, які сплачуються відповідно до укладених контрактів.

 

Термін навчання – 2 роки. Громадянам України, які здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу та склали іспити, присвоюється військове звання «молодший лейтенант запасу».

 

 

 

Із повною версією Правил прийому для проходження військової підготовки в Національній академії Служби безпеки України ви можете ознайомитися за посиланням: http://academy.ssu.gov.ua/ua/prepear/PRAVILA-PRIYOMU-gromadyan-Ukrani-dlya-prohodzhennya-vyskovo-pdgotovki-za-programoyu-pdgotovki-ofcerv-zapasu-v-Naconalny-akadem-S.htm

 

Адреса приймальної комісії: 03022, м. Київ, вул. М.Максимовича, 22.

Телефони приймальної комісії: (044) 527-74-16, 527-74-12.

15/03/2019 11:10
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua