БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ розглянули процесуальні і тактичні проблеми затримання особи у кримінальному провадженні

В Академії СБУ розглянули процесуальні і тактичні проблеми затримання особи у кримінальному провадженні

Процесуальні і тактичні проблеми затримання особи у кримінальному провадженні обговорили у Національній академії Служби безпеки України під час круглого столу, який організувала кафедра кримінального права та кримінального процесу навчального закладу вітчизняної спецслужби.

 

Участь у заході взяли науково-педагогічні співробітники та аспіранти Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Київського університету права НАН України, Національної академії внутрішніх справ України, Національної академії прокуратури України, Академії адвокатури України та Університету «КРОК», а також представники Головного слідчого управління СБУ.

Відкрив захід один із провідних фахівців у галузі кримінального процесу – Микола Шумило, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. Він наголосив на важливості проведення круглого столу, який допоможе учасникам якомога глибше пізнати зміст нового кримінального процесуального закону взагалі та інституту затримання зокрема, що насамперед сприятиме покращенню підготовки курсантів та студентів юридичних вишів з проблем правомірного обмеження прав і свобод людини. «Актуальність обговорення даної тематики обумовлена тим, що затримання – це оперативний правовий інструмент реагування правоохоронних органів на факт вчинення злочину. Особливо це важливо у сучасних умовах проведення антитерористичної операції та зростання рівня злочинності, що не змінює вимоги до суворого дотримання режиму законності», – підкреслив Микола Шумило.

 

Під час круглого столу дослідники детально розглянули проблеми затримання особи як заходу забезпечення кримінального провадження, з якими зіштовхуються як Служба безпеки України, так і інші правоохоронні органи. З огляду на це, учасники обговорили практичні рекомендації співробітникам відомств щодо застосування норм чинного законодавства.

22/04/2016 14:17
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua