БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ проводяться заходи із запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19

В Академії СБУ проводяться заходи із запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19

Студенти Національної академії СБУ переведені на індивідуальні графіки навчання, а для військовослужбовців та працівників Академії запроваджено гнучкий графік роботи з дотриманням посилених протиепідеміологічних заходів.

 

З 12 березня по 24 квітня 2020 року на індивідуальні графіки навчання переведені студенти денної форми навчання Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки та громадяни, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу в НА СБУ.

 

Для студентів заочної форми навчання перенесено навчально-екзаменаційну сесію та захист науково-дослідної практики (деталі будуть повідомлені студентам в індивідуальному порядку).

 

Також у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні Національна академія СБУ перенесла потоки підвищення кваліфікації для співробітників Служби безпеки  України.

 

Відповідно до рішень керівництва Академії організовано:

  • постійний температурний скринінг-контроль особового складу співробітниками військово-медичної служби;
  • обмеження відвідування об’єктів Академії сторонніми особами;
  • посилення дезінфекційного епідеміологічного режиму, в тому числі використання бактерицидних опромінювачів в приміщеннях;
  • проведення додаткових інструктажів та інформаційно-роз'яснювальної роботи за участі медичних працівників закладів охорони здоров’я СБУ з профілактики захворювання на гострі респіраторно-вірусні інфекції;
  • заборона проведення масових та спортивних заходів;
  • ізоляція (у разі виявлення симптомів захворювання гострою респіраторно-вірусною інфекцією) з подальшим проведенням медичних аналізів тощо.

Відповідні накази та розпорядження Національної академії СБУ (від 12.03.2020 № 83 (зі змінами), від 17.03.2020 № 8 (зі змінами) доведено до усіх учасників освітнього процесу та заінтересованих стейкхолдерів, у тому числі засобами електронного зв'язку.

  

  

16/03/2020 12:53
◄ Повернутись