БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ проведено щорічний семінар для фахівців органів державної влади, які працюють з інформацією НАТО з обмеженим доступом

В Академії СБУ проведено щорічний семінар для фахівців органів державної влади, які працюють з інформацією НАТО з обмеженим доступом

Національна академія разом із Департаментом охорони державної таємниці та ліцензування СБУ 15 років поспіль проводить семінар з підвищення кваліфікації працівників державних органів, підприємств, установ і організацій України, які працюють з інформацією НАТО з обмеженим доступом.

 

Цьогоріч захід відбувся на виконання Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2018 рік, затвердженої Указом Президента України від 28 березня 2018 року №89/2018, та об’єднав навколо себе 19 міністерств та відомств.

 

До обговорення долучилися понад 70 представників Адміністрації Президента України, Апарату РНБО України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства оборони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Служби безпеки України та інших органів державної влади.

 

На відкритті перший проректор НА СБУ Олександр Фармагей зазначив, що в сучасних умовах неприхованої агресії РФ досвід НАТО у сфері забезпечення охорони інформації має пріоритетне значення для зміцнення рівня безпеки нашої країни. «Цей семінар входить до комплексу загальнодержавних заходів щодо реалізації співпраці України з Північноатлантичним альянсом у сфері захисту інформації та сприяє формуванню цілісної й ефективної системи кваліфікованих управлінців», – наголосив він.

 

У ході тривалих колективних дискусій фахівці обговорили питання правових засад й технічні аспекти обігу документів НАТО з обмеженим доступом, порядок оформлення сертифікатів НАТО. Особливу увагу зосередили на таких питаннях, як співвідношення грифів обмеження доступу інформації та типові порушення вимог забезпечення охорони грифованих даних.

 

 

        

18/12/2018 20:03
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua