БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ проведено семінар для фахівців органів державної влади, які працюють з інформацією НАТО з обмеженим доступом

В Академії СБУ проведено семінар для фахівців органів державної влади, які працюють з інформацією НАТО  з обмеженим доступом

Національна академія спільно з Департаментом охорони державної таємниці та ліцензування Служби безпеки України провела щорічний семінар з підвищення кваліфікації працівників державних органів, підприємств, установ і організацій України, які працюють з інформацією НАТО з обмеженим доступом.

 

Проведення семінару започатковано ще у 2003 році. За цей період участь у ньому вже взяли близько 500 фахівців. Ця робота спрямована на вдосконалення професійної підготовки персоналу, який працює з інформацією НАТО з обмеженим доступом.

 

Цьогорічний захід проведено на виконання п. 4.4 Річної національної програми співробітництва Україна – НАТО на 2016 рік, затвердженої Указом Президента України від 12 лютого 2016 року № 45. До обговорення долучилися більше 50 представників Адміністрації Президента України, Апарату Ради національної безпеки і оборони України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства оборони України, Служби безпеки України та інших органів державної влади.

 

Привітав учасників проректор з наукової роботи Академії Олександр Фармагей, який наголосив, що проведення семінару забезпечує системну підготовку фахівців у сфері захисту інформації НАТО, а також сприяє вирішенню дискусійних питань щодо організації цієї роботи між міністерствами і відомствами.

 

Під час семінару учасники обговорили тенденції та перспективи організації охорони інформації НАТО в Україні у контексті підписання у 2016 році Адміністративних домовленостей щодо охорони інформації з обмеженим доступом між Урядом України та Організацією Північноатлантичного Договору, порядок допуску та доступу до інформації НАТО з обмеженим доступом в Україні, особливості ведення діловодства, перевірки стану охорони інформації НАТО тощо.

 

За результатами роботи усім учасникам заходу були вручені відповідні сертифікати. 

 

24/12/2016 12:57
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua