БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ презентували нову модель загальнодержавної системи боротьби з тероризмом

В Академії СБУ презентували нову модель загальнодержавної системи боротьби з тероризмом

Нову антитерористичну концепцію презентувало керівництво Штабу АТЦ при СБ України під час науково-практичної конференції, яка відбулася у Національній академії спецслужби.

 

«Сьогодні вкрай важливою є необхідність перегляду підходів до системи реагування на наявні терористичні загрози. Боротьба з диверсійною діяльністю є одним з основних елементів протидії збройній агресії РФ», – наголосив очільник Штабу АТЦ при СБУ Генадій Кузнєцов, презентуючи модель загальнодержавної системи боротьби з тероризмом. За його словами, це дозволить поєднати координацію антитерористичної та контрдиверсійної діяльності в одному підрозділі та зберегти статус СБ України як головного органу боротьби з тероризмом.

 

До важливих аспектів її практичної реалізації належать:

- впровадження перспективної моделі загальнодержавної системи боротьби з тероризмом з імплементацією до неї контрдиверсійної функції;

- вдосконалення міжвідомчої взаємодії, оновлення механізмів захисту об’єктів критичної інфраструктури та протидії кіберзагрозам;

- підготовка переговірників та організації підвищення кваліфікації суб’єктів боротьби з тероризмом;

- підвищення рівня обізнаності населення та відпрацювання алгоритму дій при виникненні терористичної загрози.

 

Як зазначив ректор Академії Андрій Черняк, ефективна протидія тероризму полягає в переході від реакційних дій до превентивних. «Зі свого боку Академія готова стати майданчиком для обговорень актуальних питань протидії тероризму та міжвідомчої співпраці суб’єктів боротьби з тероризмом», – наголосив він.

 

Відтак напрацьовані рішення та рекомендації будуть враховані у звіті за Оглядом загальнодержавної системи боротьби з тероризмом.

 

  

09/02/2021 17:21
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua