БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ презентували художньо-публіцистичний альманах «Сила слова, любові, патріотизму»

В Академії СБУ презентували художньо-публіцистичний альманах «Сила слова, любові, патріотизму»

У Національній академії СБУ відбулася презентація художньо-публіцистичного альманаху «Сила слова, любові, патріотизму» та урочисте вручення перших примірників книги авторам.

 

Літературний захід відбувся за участі першого проректора (з навчальної роботи) Олександра Фармагея, співробітників кафедри українського ділового мовлення, офіцерів та вихованців Академії.

 

Альманах «Сила слова, любові, патріотизму» – це 66 поезій, 16 публіцистичних творів і прозові замальовки курсантів та студентів, співробітників і випускників навчального закладу. Олександр Фармагей подякував усім, хто взяв участь у підготовці збірки та наголосив, що книга надихає і робить світ кращим: «Творчість – прерогатива розумних і сильних людей із багатим внутрішнім світом».

 

За його словами, ці прозові і поетичні твори показують сьогодення засобом художнього слова, засуджують війну, оспівують вічні цінності – любов до Батьківщини, до сім’ї, кохання і дружбу. Глибокі роздуми про обов’язок і честь офіцера Служби безпеки – наскрізний мотив і поезій, і публіцистичних нарисів, і прозових етюдів.

 

Рецензент збірки – голова Київської організації Національної спілки письменників України Володимир Даниленко на сторінках альманаху порівняв творчість співробітників та вихованців Академії із літературою українського лицарства, яким були козаки. Про деякі прозові зразки відомий рецензент написав, що «ці маленькі шедеври не загубилися б у будь-якій антології, навіть якщо в ній будуть твори виключно професійних літераторів».

 

Після вручення збірки автори зачитали присутнім свої поезії. Зокрема, науковий співробітник Академії СБУ Олександр Бантишев звернувся до молодого покоління віршем, написаним у юності з присвятою своєму батьку, який з першого дня Другої світової війни був на фронті. «Ніколи б не подумав, що цей вірш про гіркоту війни сьогодні можна буде адресувати вашим ровесникам», – зазначив він. 

 

25/07/2017 15:20
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua