БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ пам’ятають подвиг ліквідаторів наслідків Чорнобильської аварії

В Академії СБУ пам’ятають подвиг ліквідаторів наслідків Чорнобильської аварії

Молодь Національної академії Служби безпеки України вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та поспілкувалася з борцем проти нищівного атому.

 

14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком. Десятки тисяч людей пожертвували найдорожчим – здоров’ям і життям, щоб врятувати Україну та світ від смертоносної радіації.

 

Напередодні 32-ї річниці відзначення цієї події в Інституті інформаційної безпеки відбулася зустріч студентів із Володимиром Шлапаченком – співробітником навчального закладу, який брав безпосередню участь у подоланні наслідків ядерної аварії. Вихованці Академії зазначили, що спілкування з ліквідатором посприяло глибшому усвідомленню причин та наслідків Чорнобильської трагедії та значення людей, які закрили собою світ від атомного лиха.

 

Також на знак поваги до загиблих унаслідок однієї з найбільших катастроф в історії людства курсанти та студенти НА СБУ  поклали квіти до пам’ятника на «Алеї Героїв Чорнобиля» та до скульптурної композиції «Надія на майбутнє» поблизу Національного музею «Чорнобиль».

 

Хвилиною мовчання курсанти й студенти вшанували пам’ять тих, хто за першим покликом пішов приборкувати ядерне лихо.

 

17/12/2018 08:46
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua