БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ освятили каплицю на честь Архистратига Михаїла (відео)

В Академії СБУ освятили каплицю на честь Архистратига Михаїла (відео)

У Національній академії СБУ Голова Служби Василь Грицак та Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет взяли участь в урочистому відкритті каплиці, названої на честь ватажка ангельського воїнства Архистратига Михаїла.

 

У рамках співпраці Національної Академії СБУ та Релігійної організації «Синодальне управління військового духовенства Української православної церкви Київського патріархату» на території навчального закладу збудовано каплицю, яку передано Академії як благодійну допомогу для потреб співробітників та вихованців. «Духовність – це внутрішня потреба людини. І сьогодні ми всі разом робимо важливу справу – відкриваємо святе місце, де кожен зможе зцілитися щирою молитвою та відновити душевний спокій», - підкреслив Патріарх Філарет.

 

Каплиця названа на честь ватажка ангельського воїнства Архистратига Михаїла. Воїна-захисника, який бореться за правду й перемагає зло,  тому українські воїни просять його покровительства у боротьбі з ворогом. «Мені приємно, що в Академії з’явилося таке місце, яке стане острівцем духовності для всіх, хто живе з Вірою в серці», - наголосив Василь Грицак.

 

01/09/2018 19:52
◄ Повернутись