БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ на І курсі імені Геннадія Біліченка відкрили стелу пам’яті Героя

В Академії СБУ на І курсі імені Геннадія Біліченка  відкрили стелу пам’яті Героя

До Дня захисника України в Національній академії Служби безпеки України відкрили стелу пам’яті капітана СБУ Геннадія Біліченка та вручили військові квитки першому курсу, який названо на його честь.

 

У церемонії відкриття взяли участь дружина та син Геннадія Біліченка, керівництво та першокурсники Академії, які з гордістю носять ім’я українського Героя. Офіцер СБУ загинув 13 квітня 2014 року під Слов’янськом у жорсткому нерівному бою з російськими терористами. Це була перша втрата, яку понесла Служба безпеки України.

 

Ректор відомчого вишу Сергій Кудінов у вітальному слові зазначив, що п’яти навчальним підрозділам уже присвоєно імена співробітників СБУ, які до останньої хвилини життя боролися за Українську державу. «Можна багато розповідати, що таке офіцерська честь і патріотизм. Та, мабуть, кожне покоління повинно бачити подвиги своїх сучасників, які будуть красномовнішими за будь-які слова. Один із них – альфівець Геннадій Біліченко, який сьогодні є прикладом мужності та вірності для майбутніх захисників України», – наголосив очільник Академії.

 

Після хвилини мовчання рідні Героя відкрили стелу пам’яті, яка встановлена у народознавчій світлиці І курсу. На ній розміщено службові та сімейні фотографії загиблого офіцера, відомості про його життєвий шлях і бойові заслуги. Також під час церемонії було переглянуто відеофільм про Геннадія Біліченка, створений колективом Академії.

 

Дружина бійця «Альфи» Наталія Миколаївна подякувала за те, що колектив Академії вшановує пам’ять не лише її чоловіка, а й усіх загиблих співробітників СБУ. «Ви стали невід’ємною частиною нашого життя, нашої сім’ї. Хочу, щоб наші діти, в тому числі курсанти Академії, ніколи не брали до рук бойової зброї. І щоб закінчилась ця страшна війна», – зазначила вдова Героя.

 

Під час урочистостей Наталія Біліченко за дорученням Управління СБУ в Полтавській області подарувала І курсу сучасний комп’ютер та мультимедійний проектор для покращення умов підготовки майбутніх фахівців української спецслужби.

 

У цей день також відбулося вручення першокурсникам військових квитків, які є своєрідним паспортом військовослужбовця, за участі офіцерів Академії та рідних загиблих співробітників СБУ. 

 

  

13/10/2016 22:47
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua