БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії СБУ на алеї Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять загиблих учасників Революції Гідності

В Академії СБУ на алеї Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять загиблих учасників Революції Гідності

На алеї Героїв Небесної Сотні в Національній академії Служби безпеки України провели мітинг-реквієм на честь загиблих учасників  Революції Гідності.

 

Разом із особовим складом Академії участь у заході взяли активісти Майдану – директор Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» Юрій Стельмащук, поетеса Тетяна Домашенко та співробітники СБУ.

 

«Національна академія, яка готує захисників та патріотів української держави, стала осередком вшанування пам’яті загиблих Героїв, допомоги їх сім’ям. Рік тому тут відкрито меморіальний знак безпрецедентному подвигу Небесної Сотні. Постійно проводяться зустрічі із членами родин та учасниками Революції Гідності, чия відвага, сила духу і стійкість є прикладом для молодого покоління захисників Вітчизни. Ми переконані, наш обов’язок і покликання – бути гідними їх пам’яті», – наголосив т.в.о. ректора Академії Кудінов С.С., відкриваючи захід.

 

До молодого покоління навчального закладу звернулися і учасники Революції Гідності. Зокрема, Юрій Стельмащук зазначив, що два роки тому, коли наша держава втратила орієнтир, народ прийняв тверду позицію відстоювати свою честь, гідність і українське майбутнє. Та сьогодні, саме від офіцерів СБУ, їх мудрості, витримки та професіоналізму залежить мир і спокій у країні.

 

З власною поезією на мітингу-реквієму також виступила поетеса Майдану Тетяна Домашенко, яка першою назвала загиблих протестувальників Небесною сотнею. Свої вірші, присвячені воїнам Революції Гідності та АТО, продекламували і вихованці Академії.

 

На завершення учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та вшанували їх світлу пам'ять хвилиною мовчання.

 

  

22/02/2016 16:59
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua